Techalo+ Open beta

Naše prémiová služba. Techalo+ vám poskytne osobitý přístup a to rychle a spolehlivě. Osobně vám pomůžeme při výběru. Nezáleží jestli jednoho telefonu nebo 50 pracovních laptopů. Pokusíme se najít nejlepší řešení Vám na míru.

Jak to funguje:1. Ozvete se nám s vaším požadavkem a my ho následně zpracujeme. Odpovíme do 48 hodin.


2. Přidělíme vám osobu, která s Vámi vše projde a ujasní si vaše požadavky. Následně začneme hledat produkt(y), které vyžadujete.

3. Pošleme vám náš výběr a vy návrh odsouhlasíte. Pokud je vše v pořádku najdeme nejlepší cenu, vše sepíšeme a pošleme. Váš požadavek je vyřešen nejpozději do 5 dnů.
Techalo+ je pro všechny.

Telefony.

Laptopy.

Sluchátka.

Rychlost.

Spolehlivost.

3 druhy elekroniky. Výsledek do 5 dnů.
Techalo+ nabízí velkou nabídku bez ohledu na vaše požadavky. E-mail, Instagram, Slack - výběr komunikačního kanálu je na vás, vyberete si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Odměnový systém:

Pokud řeknete o naší službě komukoliv dalšímu a on ji využije, získáte od nás Techalo+ zdarma. A to nejen vy, ale i člověk, kterému jste službu doporučili. Jak to funguje?
1. Pošlete tuto stránku kamarádovi s unikátním kódem.
2. Až stránku pošlete, vraťte se zpět na tuto stránku a klikněte na tlačítko níže.
3. Po kliknutí na tlačítko níže (a vyplníte formulář), vy i váš kamarád, ozveme se Vám na email a získáte Techalo+ úplně zdarma.


Techalo+Open beta

Služba je ve stavu beta - tzn. její funkčnost i budoucí stav může být značně jiný. Pokud máte zájem o předběžný přístu, kontaktujte nás na e-mail - techalo@email.cz.

unsplash-logoAles Nesetril